050 415-10-57

068 112-24-63

Киев, Одесса

У весільного фотографа має усього бути по два

У весільного фотографа має бути усього як мінімум по два: дві камери, двоє спалахів, двоє і більше об’єктивів з фільтрами, мінімум по два акумулятори на кожну камеру, мінімум два, а краще три комплекти акумуляторів для спалаху.

Коли життя вчило, у мене, на щастя, все було.

На одному з весіль перестав працювати затвор однієї камери — дознімав другою.

На одному з новорічних свят раптом побачив на камері лише нижню частину спалаху — верхня частина лежала у траві. Дознімав другим спалахом.

На одному із заходів в ектремальних умовах зміни приміщень з холодного на тепле об’єктиви запітнівали так, що неможливо було певний час отримувати хороші кадри саме зараз. Коли і запасний об’єктив (що був у сумці) запітнів, а знімати треба було обов’язково, на свій страх і ризик зняв із нього фільтр — і отримав чудові і такі необхідні кадри найважливіших гостей заходу.

Кілька разів була ситуація, коли зраджували основні акумулятори — ти знаєш, що комплект протягне годин 6, а він чомусь пропрацював лише 3, а інші комплекти також підсіли вже. І там викручувався, кожні 10 хвилин ставлячи на зарядку то той то інший, але з тих пір завжди маю з собою ще більший НЗ.

А якщо у кафе вимкнуть світло і заряджатися буде ніде, що робитимете?

Апаратура весільного фотографа — це як літак із двома двигунами. Один двигун відмовить — на іншому дотягне.

Отже — усього по два май — і не пропадай:)))

Весільний фотограф Олександр Ворох

http://wellphoto.in.ua

Главная